Jak dojechać

 

KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ:
 

  • autobusem linii 181 z Pl. Wilsona do przystanku Żubrowa UKSW (kurs średnio, co 6-20 minut, przejazd ok.    25 min.)
  • autobusem linii 303 z Pl. Wilsona do przystanku Żubrowa UKSW (kurs co 30 min, przejazd trwa około 30 min. - autobus kursuje tylko w dni powszednie)
  • METREM do stacji Młociny (przejazd ze stacji Centrum trwa około 20 min), a następnie autobusem linii 114 do przystanku "Młociny UKSW" (przystanek końcowy - kurs co 5 - 10 min., czas przejazdu to ok. 7 - 10 min)
  • autobusem linii Ł (przystanek na żądanie przy trasie gdańskiej; kurs z pętli przy stacji metra "Marymont" trwa około 15 min)

    Uwaga: linia Ł jest obsługiwana przez Zakład Komunikacji z Łomianek (honorowane są 30-dniowe oraz 90-dniowe bilety ZTM w Warszawie).

    Aktualnie dojazd do kampusu obsługiwany jest niemal wyłącznie przez niskopodłogowe pojazdy      (w większości klimatyzowane).

 

 

SAMOCHODEM:

Dojazd własnym samochodem jest również niezwykle prosty. Kampus położony jest przy trasie wylotowej z Warszawy w kierunku Gdańska (E7/S7). Aby dojechać do nas z Centrum Warszawy wystarczy wyjechać na Wisłostradę i kierować się na północ. Następnie należy skręcić w lewo, na drugich światłach za restauracją McDonald's, na skrzyżowaniu z ulicą Wóycickiego. Po około 150 metrach należy skręcić w lewo, w bramę, na wprost budynku Auditorium Maksimum UKSW.

* UWAGA! Szczegóły dojazdu do przystanków "Żubrowa UKSW" oraz "Młociny UKSW" sprawdź na stronie internetowej ZTM. Tam znajdziesz również aktualne rozkłady jazdy.